Proč si vybrat Premium Lease?

Pokud hledáte vozidlo prémiové značky na operativní leasing, pak jste u nás na správné adrese. Tento segment umíme a jsme v něm jednoduše nejlepší. Naše nabídky jsou koncipované tak, aby dávaly smysl v rámci ročního nájezdu, služeb a byly současně ekonomické. U nás najdete pouze nabídky full service, protože naše motto je “vy jezdíte a my se staráme”.

Neplaťte zbytečné poplatky

Veškerá administrativa a servis spojený s vytvořením nabídky a s případnou realizací operativního leasingu jsou bezplatné. Ke sjednání smlouvy se nepojí žádný dodatečný poplatek.

Vozy prémiových značek na jednom místě

Naším cílem je pro Vás zajistit tu nejlepší možnou nabídku v kategorii prémiových vozů. Roční nájezdy a měsíční splátky pro tyto typy vozů, které dávají smysl.

Pojištění

Vozidla jsou vždy včetně zákonného pojištění s vysokým limitem plnění, nízkou spoluúčastí u havarijního pojištění, pojištěním skel a asistenčními službami. Alternativně s připojištěním GAP a zajištěním náhradního vozidla.

Full service

Nestarejte se o víc než o tankování. K vozu dostáváte plný servis i na spotřební materiál, letní a zimní pneumatiky včetně přezouvání a uskladnění nesezónní sady a samozřejmostí je i dálniční známka. Součástí je reporting, kdy máte o svém vozidle a výdajích přehled online.

Vyřízení žádosti on-line

Vyberte si Váš nový vůz z pohodlí a klidu kanceláře nebo domova. Stačí si zvolit vyhovující vůz, Vámi preferovanou variantu a odeslat. Zbytek za Vás obstaráme my.

Podpora na telefonu

Potřebujete poradit při výběru vozu, procesování žádosti nebo zodpovědět otázky v průběhu užívání vozu? Zavolejte nám. Jsme na to připraveni a vždy se o Vás postaráme k Vaší maximální spokojenosti a komfortu.

Otevřít nabídku vozidel

Chcete dostávat nové akční nabídky na email?


Copyright 2016 - 2019. Provozuje Kupujiauto.cz s.r.o. IČO: 05081131. Made with by Thimble.cz